Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?
Всього 33 людини

Щодо організації освітнього процесу в ліцеї у 2020-2021 н.р. ПАМ'ЯТКА ДЛЯ БАТЬКІВ

Дата: 23 серпня 2020 о 18:25
Автор: Бойчук М. В.

1. Перше вересня буде в новому форматі: загальнотрадиційної лінійки не буде.
1.1. Святкова лінійка буде тільки для учні 1 та 11 класів.
1.2. А у всіх інших класах буде зустріч вчителя і учнів, на дистанції від інших класів (за сприятливих умов – на подвір’ї ліцею).
2. Згідно рекомендаціями МОН, ми зробили три входи до приміщення ліцею різними потоками . для безпеки наших дітей просимо скористатися ними.
3. Просимо з розумінням поставитись до того, що в ліцей заходять тільки учні, вчителі та персонал ліцею. Вхід в ліцей батьків, бабусь, дідусів з початком навчального року суворо заборонено. Батьки допускатимуться лише в окремих випадках.
4. При вході в ліцей або в класі обробляти руки антисептиком (ми забезпечимо можливість антисептичного режиму в установі, але, якщо не складно, «малесенький» антисептик у портфель таки покладіть. Як не буде, то ми зрозуміємо).
5. Відповідно до постанови Головного санітарного лікаря України від 30.07.2020 р. № 42, листа МОН від 05.08.2020 р. просимо Вас забезпечити ваших дітей захисними масками або респіраторами.
6. Під час перерв всі учні повинні ходити в масках, на уроках маски дозволяється знімати. Зміна масок кожні три години. Тому запасайтеся масками! Якщо у дітей будуть маски багаторазового використання, то обов'язково мати герметичний пакетик (zip - пакет, або папка на кнопці) один для використаної маски, інший для нової чи запасної. Для запасної одноразової маски також повинен бути пакетик. Для використаних одноразових масок в ліцеї розмістять спеціальні урни.
7. Вчителям, персоналу щоранку будуть проводити температурний скринінг.
8. Але дуже просимо вас, шановні батьки, подбайте про це ще у своїх домівках - робіть щоранку температурний скринінг своїм дітям. Будьте відповідальними батьками своїх дітей. Перед виходом із дому проведіть термометрію у дитини, оцініть стан здоров'я дитини та стан здоров'я самого себе, ні в якому разі не відпускайте дітей до ліцею з температурою, сильним головним болем, нежитем чи кашлем. Тобто будь - які ознаки ОРВІ і ви залишаєте дитину вдома!!!
9. За умови поганого самопочуття учень повинен повідомити про свій стан здоров'я класного керівника або вчителя предметника у якого урок, медичну сестру чи будь кого з дорослих. До вашого приходу дитину буде поміщено в ізолятор.
10. Пам'ятайте про власну персональну відповідальність за правдивість інформації про стан здоров'я дитини.
11. Навчання буде в одному класі, переходити в інший кабінет будуть лише на деякі предмети типу спортзалу та трудового навчання.
12. Забезпечення питного режиму в ліцеї буде, проте кожен учень обов'язково має бути зі своєю пляшечкою води.
13. Для кожного класу буде визначено свій вхід до ліцею і схема руху лише одними сходами. По всьому ліцеї ходити не дозволяється.
14. Для того, щоб поїсти в їдальні для кожного класу також будуть відведені окремі перерви.
15. Учням, які підвозяться до закладу освіти, вхід до салону автотранспорту при наявності засобів індивідуального захисту (респіратора або захисної маски). В автобусі повинні бути тільки сидячі місця. Тому просимо поставитись з розумінням, що підвіз буде в більшій мірі для дітей молодших класів.
16. Групи подовженого дня працюватимуть згідно з новими вимогами тимчасового положення режиму роботи ліцею на 2020-2021 н.р.
17. Щодо медичного огляду : він обов’язковий для дітей 1 класу. Всі інші учні повинні бути оглянуті лікарями протягом року.

АДМІНІСТРАЦІЯ ЛІЦЕЮ

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.